Do mesta aj do terénu
 • Technické parametre

 • Výkon:

  Až do 150 t/h podľa materiálu

 • Vstupný otvor:

  760 x 600 mm

 • Pohon:

  vodou chladený John Deere Diesel 115 kW @ 1 800 ot/min

 • Hmotnosť:

  19,5 t

Mám záujem
Ponúkame tiež prenájom
RM 70GO! v akcii

RM 70GO! 2.0

RM 70GO 2.0! je ukážkou vysokého výkonu pri zachovaní kompaktných rozmerov a hmotnosti stroja. Celkový optický vzhľad je obrázkom priemyselného designu. Preto je RM70 GO! 2.0 ideálny drvič pre nasadenie v senzibilných zónach, pre malé a stredné stavby v centrách miest.

Vďaka svojej priamej jednoduchosti a intuitívnemu prístupu je RM70 GO! 2.0 Perfektný stroj pre tých, ktorí začínajú podnikať s recykláciou. Užívateľské rozhranie je jasné a samozrejmé, takže na každého pôsobí dôverne hneď od začiatku. Presne definované servisné cykly na určených miestach zjednodušujú život operátorom a zaisťujú optimálnu funkciu stroja. Všetky kľúčové komponenty sú centrálne a jasne rozvrhnuté a vďaka RUBBLE MASTER Ground Based Service sú prístupné priamo z krajiny.

Drvič RM70 GO! 2.0 je so svojou hmotnosťou menej ako 20 ton extrémne agilný. Pásový drvič môžete rýchlo naložiť a transportovať na ľubovoľné pracovisko (horský terén, stiesnené mestské priestory) vďaka jeho kompaktným rozmerom bez zbytočných nákladov. Extrémne prispôsobivý drvič RM70 GO! 2.0 vyprodukuje až 150 t kubického vysoko kvalitného materiálu na mieste za jednu hodinu zo stavebnej sutiny, asfaltu, betónu a stredne tvrdého prírodného kameňa. Všetka prípadná výstuhová oceľ je oddelená od nerastných materiálov vo vnútri kompaktného drviča a odstránená z agregátu výkonným magnetickým separátorom.

Vysoký výkon Vysoký výkon
Malé a stredné stavby Malé a stredné stavby
Priemyselný design Priemyselný design

Drvič RM 70GO! 2.0

RM70 GO! 2.0 môžete použiť v ľubovoľnom prostredí, stroj vítajú operátori, rovnako ako obyvatelia z okolia pracovísk. Vďaka ucelenému konceptu RUBBLE MASTER ENVIRO je RM70 GO! 2.0 tichý a vyniká minimalizovanými emisiami a efektívnej eliminácii prašnosti. To všetko značí, že aj nováčik v recyklácii môže ihneď produkovať zisk a recykláciou sutiny si otvoriť novú, lukratívnu cestu podnikania

Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás

Predaj

Servis

Tomáš Vondra
+420 732 742 130 rm-service@seznam.cz Šmolovy 203, Havličkův Brod

Napíšte nám